Zapraszamy szczecińskie zespoły muzyczne oraz muzyków w projektach solowych do współpracy i wynajęcia sali prób dla zespołów lub sal edukacyjnych na prowadzenie indywidulanych zajęć edukacji muzycznej w  Domu Kultury „Klub Skolwin”.

Jeżeli macie ochotę rozwijać swoje pasje muzyczne, ale nie macie własnej sali prób, albo miejsca spotkania ze swoimi uczniami to może zainteresuje Was nasza gościnna przestrzeń.

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń i zapytaj!

Jesteśmy również przychylni inicjatywom zorganizowania koncertu w naszym Domu Kultury dla wschodzących zespołów muzycznych ze Szczecina i okolic.


Aktualna współpraca


Aktualnie w naszej sali prób gościmy 3 projekty muzyczne, a jednocześnie kilka projektów czeka w kolejce na skompletowanie składu lub zwolnienie się slotu/dnia prób w terminarzu.

Oto najważniejsze informacje o zespołach z najdłuższą historią wzajemnej współpracy.


BLACK MEADOW


Zespół Black Meadow powstał z miłości do przesterowanych dźwięków, poukładanych według rockowych receptur. Czterech ludzi o różnych fascynacjach muzycznych, sięgających od funka do metalu, tworzy dźwięki dla czystej rock&rollowej uciechy. Gitarowy kop i ekspresja zabawy, to dwie rzeczy, których powinniście się obawiać idąc na koncert Black Meadow! 

black_meadow

Zespół „Black Meadow” tworzą następujący muzycy:

  • Marcin Jabłońskiwokal
  • Krzysiek Mrukwokal, gitara
  • Rafał Bynerwokal, gitara
  • Paweł Bynerperkusja

BREWERY SZEIN


„Brewery Szein” to szczecińska grupa, której nazwa jest literówką „Brewery Szczecin”. Zespół gra muzykę w stylu ekspresyjnego rocka z elementami ska, z charakterystycznym wokalem, mocnym gitarowym brzmieniem oraz niebanalnymi tekstami.

W latach 2019-2021 w zespole śpiewał Łukasz Ostrowski. W tym czasie zespół występował pod nazwą 11:11. Od października 2021 do zespołu dołączyła Sandra Mastalerz wzbogacając emocjonalnym głosem brzmienie zespołu.

breweryszein4

Zespół „Brewery Szein” tworzą następujący muzycy:

  • Sandra Mastalerz – wokal prowadzący
  • Tadeusz Nowakwokal, gitara basowa, teksty
  • Przemysław Tarkowskiperkusja, teksty
  • Tomasz Cepowskigitara, muzyka

Źródło informacji pochodzi ze strony zespołu: breweryszein.pl