W obliczu wojny w Ukrainie i spowodowanego wojną kryzysu humanitarnego zapraszamy Państwa do wspierania wszelkich inicjatyw mogących przyczynić się do zmniejszenia wymiaru ludzkiej tragedii.

Mamy nadzieję, że dzięki Państwa przychylności będziemy mogli wspólnie docierać z pomocą do najbardziej potrzebujących.

Jednocześnie pragniemy zauważyć, że Dom Kultury „Klub Skolwin” aktywnie uczestniczy w wielu inicjatywach, udzielając swojego wsparcia merytorycznego, materialnego, lokalowego oraz potencjału ludzkiego w postaci delegowania części pracowników i wolontariuszy do konkretnych zadań terenowych.

 • Pracujemy nad tym, aby nasza pomoc była jeszcze bardziej wydajna i dopasowana do nowych wyzwań i potrzeb wyznaczanych przez dynamiczny rozwój sytuacji na terenie gminy i naszego regionu.
 • Prowadzimy dzienny dom wsparcia i informacji dla matek z dziećmi zlokalizowany w Klubie Seniora przy ulicy Stołczyńskiej 161.
 • Wspieramy działania lokalnych organizacji humanitarnych.

Zachęcamy do przelania darowizny bezpośrednio na konto bankowe Stowarzyszenia Mi-Gracja:

 • Stowarzyszenie Mi-Gracja
  mBank
  IBAN: PL06 1140 2004 0000 3102 7967 2934
  SWIFT: BREXPLPWMBK
  tytuł przelewu: darowizna

Wszystkie środki, pozyskane za pomocą zbiórki publicznej, przeznaczone zostaną na działania wspierające tych, którzy dotarli do Szczecina.

Dane kontaktowe Stowarzyszenia Mi-Gracja:


Jesteśmy również w kontakcie ze Związkiem Ukraińców w Polsce, oddział w Szczecinie, z którego także uzyskaliśmy informację o zbiórce pieniężnej. Zachęcamy do wsparcia:

 • Nr konta: 20 1090 1492 0000 0001 4312 2731
  z dopiskiem „dla rannych” lub „dla dzieci”

Dane kontaktowe: