Zapisy na poszczególne zajęcia prowadzą instruktorzy
w podanych poniżej dniach i godzinach.

Plan zajęć Domu Kultury „Klub Skolwin” 2021/22

Poniedziałek

  • Kawiarenka internetowa — godz. 15:30–19:30 — sala 19B
  • Koło samoobrony dla dzieci (4-10 lat) — godz. 17:00–17:45 — sala 35
  • Koło samoobrony dla dzieci (pow. 10 lat) — godz. 18:00–18:45 — sala 35

Wtorek

  • Warsztaty muzyczne* — 13:00–17:00 — sala 13
  • Kawiarenka internetowa — godz. 15:30–19:30 — sala 19B
  • Koło ceramiczne (dzieci) — godz. 16:00–17:30 — sala 36
  • Koło ceramiczne (dorośli) — godz. 18:00–19:30 — sala 36
  • Koło taneczne (grupa wczesnoprzedszkolna) — godz. 14:00–14:45 — sala 35
  • Koło taneczne (grupa przedszkolna) — godz. 15:00–15:45 — sala 35
  • Koło taneczne (grupa wczesnoszkolna 6-10 lat i początkująca) — godz. 16:00–17:00 — sala 35
  • Koło taneczne (grupa szkolna 9-12 lat) — godz. 17:15–18:30 — sala 35
  • Koło taneczne (grupa zaawansowana) — godz. 18:45–20:15 — sala 35
  • Aerobik / Fitness (dorośli) — godz. 20:30–21:30 — sala 35

Środa

  • Warsztaty muzyczne* — godz. 13:00–19:00 — sala 13
  • Kawiarenka internetowa — godz. 15:30–17:00 — sala 19B
  • Koło plastyczne (grupa 5–6 lat) — godz. 14:30–15:15 — sala 36
  • Koło plastyczne (grupa 7–9 lat) — godz. 15:45–17:00 — sala 36
  • Koło plastyczne (grupa 10–12 lat) — godz. 17:30–19:00 — sala 36
  • Studio witrażu (dorośli) — godz. 16:00–19:00 — sala 31
  • Koło samoobrony dla dzieci (4-10 lat) — godz. 17:00–17:45 — sala 35
  • Koło samoobrony dla dzieci (pow. 10 lat) — godz. 18:00–18:45 — sala 35

Czwartek

  • Warsztaty muzyczne* — godz. 14:00–19:00 — sala 13
  • Kawiarenka internetowa — godz. 15:30–19:30 — sala 19B
  • Koło plastyczne (grupa 5–6 lat) — godz. 15:45–16:30 — sala 36
  • Koło plastyczne (grupa młodzieżowa 13+) — godz. 17:15–18:45 — sala 36
  • Koło taneczne (grupa wczesnoprzedszkolna) — godz. 14:00–14:45 — sala 35
  • Koło taneczne (grupa przedszkolna) — godz. 15:00–15:45 — sala 35
  • Koło taneczne (grupa wczesnoszkolna 6-10 lat i początkująca) — godz. 16:00–17:00 — sala 35
  • Koło taneczne (grupa szkolna 9-12 lat) — godz. 17:15–18:30 — sala 35
  • Koło taneczne (grupa zaawansowana) — godz. 18:45–20:15 — sala 35
  • Aerobik / Fitness (dorośli) — godz. 20:30–21:30 — sala 35

Piątek

  • Kawiarenka internetowa — godz. 15:30–19:30 — sala 19B
  • Warsztaty muzyczne* — godz. 14:00–19:00 — sala 13
  • Kurs języka angielskiego  (grupa przedszkolna) — godz. 15:30–16:00 — sala 35
  • Kurs języka angielskiego (grupa 2-4 klasa) — godz. 16:15–17:00 — sala 24
  • Kurs języka angielskiego (grupa 5-7 klasa) — godz. 17:15–18:00 — sala 24

* Warsztaty muzyczne – do wyboru: nauka śpiewu, gry na pianinie, gry na gitarze odbywają się indywidualnie w dniach i godzinach ustalonych z instruktorką.